Apdrošināšana:

Pārskatāmi norēķini veselības apdrošināšanai

Veselības apdrošināšanas gadījumos veiciet norēķinus un darījumu apstrādi tiešsaistē – SmartMedical nodrošina datu apmaiņu ar visām veselības apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā. Risinājums piemērtos ikvienai apdrošinātāju līgumiestādei: ārstu praksēm, klīnikām, slimnīcām, laboratorijām, aptiekām, optikas izstrādājumu iegādes vietām, rehabilitācijas un sporta centriem.

Polises un tās īpašnieka datu pārbaude, cenu salīdzinājums, seguma summas, klienta piemaksu aprēķins neaizņems ilgāk par 45 sekundēm. Saņemiet atskaites un noformējiet rēķinus elektroniski.

Pateicoties vienkāršai apdrošināšanas polišu noteikumu pārbaudei, saprotamiem kompensāciju aprēķiniem, apdrošināšanas līgumiestādes iegūst caurskatāmu, saprotamu un viegli kontrolējamu pakalpojumu apmaksas uzskaiti. Tas nodrošinās īsāku polišu apstrādes un rēķinu noformēšanas laiku, precīzu piemaksu kalkulāciju.

Lai pieslēgtu sistēmu jūsu iestādei, jums ir jābūt noslēgtam līgumam ar apdrošināšanas sabiedrību. Apdrošinātājs nosūtīs mums pieteikumu par jūsu iestādes pieslēgšanu