Laboratorijas:

Ērti noformējiet nosūtījumus un saņemiet rezultātus

Datu apmaiņu tiešsaistē ar E. Gulbja un Centrālās laboratorijas sistēmām nodrošina iespēju ātri, vienā darba vidē un pārskatāmā formātā (PDF fails) saņemt pacienta analīžu un izmeklējumu rezultātus. Veselības aprūpes iestādes, doktorāti un ārstu prakses SmartMedical sistēmā var saņemt arī NMS Laboratorijas pacientu izmeklējumu rezultātus. Tas ārstiem ļauj operatīvi novērtēt pamatrādītāju dinamiku pacienta organismā, noteikt vai koriģēt ārstēšanas kursu. Arī laboratorisko izmeklējumu nosūtījumus uz E. Gulbja laboratoriju iespējams noformēt elektroniski, un pat saglabāt nosūtījumu iestatījumus ērti lietojamos šablonos.

Pēc pacienta analīžu rezultātu saņemšanas primārajam elektroniskajam nosūtījumam elektroniski var pievienot arī papildu analīžu pasūtījumu, kamēr pacienta nodotās asinis glabājas laboratorijā.

Iepriekšējais izmeklējumu izmaksu aprēķins nosūtījuma formā uzreiz sniedz informāciju par iespējamo pacienta iemaksas summu gadījumā, ja pacientam ir apdrošināšanas polise, kas pilnīgi vai daļēji sedz nozīmētās analīzes, kā arī ļauj pārliecināties vai nozīmēti izmeklējumi ir apmaksāti no valsts. Izmeklējumu rezultātus ārsts-nosūtītājs saņem arī elektroniski SmartMedical sistēmā.

Lai pieslēgtu pakalpojumu jūsu SmartMedical sistēmai, lūdzam sūtīt pieteikumu: info@smartmedical.lv, norādot: