Pieraksti tiešsaistē

Elektroniskais pieraksts portālā www.piearsta.lv

Ievietojiet ārsta vai veselības iestādes informāciju portālā www.piearsta.lv un ļaujiet pacientiem jebkurā diennakts laikā patstāvīgi pieteikties apmeklējumam elektroniski. Piearsta.lv veiktie tiešsaistes pieraksti parādīsies SmartMedical sistēmas ārsta kalendārā automātiski. Tā kā pierakstīties pie ārsta portālā var tikai reģistrēti lietotāji, Jums vairs nebūs jāuztraucas par nepilnīgu pacienta informāciju, jātērē laiks datu pārbaudei un pieraksta korektai noformēšanai – iestādes rīcībā būs kvalitatīvi dati.

Izvēlieties efektīvu pacientu pierakstu rīku

Izmantojot pacientu portālu Piearsta.lv, Jūs iegūsiet ne vien papildus pacientu pierakstu iespēju, bet arī atslogosiet darbiniekus, samazināsiet administrēšanas izmaksas, un piesaistīsiet jaunus pacientus. Nosakiet pierakstu apstiprināšanas veidu – manuāli vai automātiski. Atzīmējiet pieņemšanas laikus atbilstoši tam vai tas ir valsts apmaksāts vai maksas pakalpojums. Izvēlieties – portālā izvietot pilnu vai daļēju iestādes speciālistu darbu grafiku vai tikai iestādes vai atsevišķu speciālistu “vizītkartes”.

Pacientiem: iespēja pierakstīties visu diennakti

Pacienti aizvien biežāk mūsdienās izvēlas pierakstu pie ārsta veikt sev izdevīgā laikā un vietā vai, iespējams, arī neatliekamā brīdī, negaidot iestādes atvēršanas brīdi. Reģistrējoties portālā piearsta.lv, pieteikties ārsta vizītei un arī patstāvīgi atcelt savu pierakstu pacienti var 24/7 režīmā. Lietotājs var pieteikt apmeklējumam savus radiniekus.

Tiešsaistes pieraksti uzlabo ierašanās statistiku pieteiktajai vizītei

Reģistrējot savu profilu portālā www.piearsta.lv un norādot personas datus, novērojama augsta apmeklējuma statistika pieteiktajai vizītei. Mūsu un klientu piereze ļauj secināt – pacienti ierodas uz pieteikto vizīti apmēram 95 % gadījumos, īpaši – ja saņemta atgādinājuma īsziņa. Vairāk nekā 56 000 portālā reģistrētu pacientu jau šobrīd veic vismaz 3 000 pierakstu mēnesī, un katru mēnesi portālā lietotāju skaits pieaug par vairāk nekā 2 000 pacientiem.