SmartMedical iespējas, klientu pieredzi, jaunumus nozarē uzzini jaunajā mājas lapā: www.smartmedical.lv

24. oktobris, 2019

Kopš 2007. gada SmartMedical pilnībā nodrošina ikvienas – kā lielas, tā mazas veselības aprūpes iestādes resursu pārvaldību. Vienotā darba vidē ātri un ērti iespējams reģistrēt pacientus, droši uzglabāt viņu datus, veikt norēķinus, veidot piemērotas atskaites, izmantot datu apmaiņu ar visām svarīgākajām ārējām sistēmām, tajā skaitā – ar E. Gulbja laboratoriju, e-Veselība, NVD, kā arī – ar visiem veselības apdrošinātājiem Latvijā. 

Par to, kādas iespējas piedāvā Blue Bridge Technologies izstrādātai risinājums ārstiem, veselības iestādēm un pacientiem, arī – bloga ierakstus par aktuālāko nozarē, atbalsta informāciju tagad lasi jaunajā tīmekļa vietnē: www.smartmedical.lv.

Sadaļā Iespējas atradīsiet kodolīgu pārskatu par būtiskākajām risinājuma funkcionālajām iespējām, tajā skaitā – pacientu reģistrāciju, pierakstiem tiešsaistē, norēķiniem, datu apmaiņu zāļu verifikāciju, datu drošību. Atsevišķi esam izcēluši Biežāko jautājumu sadaļu. Ja neatrodat tajā atbildi uz sev interesējošu jautājumu, rakstiet mums: info@smartmedical.lv

Sadaļā Piedāvājums pirmoreiz publicējam standartizētus piedāvājumus – atbilstoši dažādu iestāžu un ārstu vajadzībām – tos esam izveidojuši Starta, Pamata un Optimālo piedāvājumus. Vairāk par to lasi atsevišķā ierakstā. Taču, protams, lielām veselības pakalpojumu iestādēm vai organizācijām ar specifiskām vajadzībām, joprojām tiek izstrādāti individuāli risinājumi, kuriem aicinām pieteikties, aizpildot anketu.  

Klientu pieredzes stāstus, aktuālo nozares informāciju atradīsiet sadaļā Jaunumi. Lai ziņu par jaunāko saņemtu savā e – pastā, aicinām reģistrēties SmartMedical ziņām.   

Visu nepieciešamo kontaktinformāciju atradīsi sadaļā Kontakti. Ja, iepazīstoties ar saturu, rodas jautājumi, arī – ja pamanāt neprecizitāti, aicinām sazināties, sūtot e-pastu: info@smartmedical.lv.