SmartMedical iespējas, klientu pieredzi, jaunumus nozarē uzziniet mūsu jaunajā mājas lapā

24. oktobris, 2019

Kopš 2007. gada SmartMedical nodrošina ikvienas – kā lielas, tā mazas veselības aprūpes iestādes resursu pārvaldību. Vienotā darba vidē ātri un ērti iespējams reģistrēt pacientus, droši uzglabāt viņu datus, veikt norēķinus, veidot piemērotas atskaites, izmantot datu apmaiņu ar visām svarīgākajām ārējām sistēmām, tajā skaitā – ar E. Gulbja laboratoriju, e-Veselība, NVD, kā arī – ar visiem veselības apdrošinātājiem Latvijā. 

Par to, kādas iespējas piedāvā Blue Bridge Technologies izstrādātais risinājums ārstiem, veselības iestādēm un pacientiem, arī – bloga ierakstus par aktuālāko nozarē, atbalsta informāciju tagad lasiet jaunajā tīmekļa vietnē: www.smartmedical.lv

Sadaļā Iespējas atradīsiet kodolīgu pārskatu par būtiskākajām risinājuma funkcionālajām iespējām, tajā skaitā – pacientu reģistrāciju, pierakstiem tiešsaistē, norēķiniem, datu apmaiņu zāļu verifikāciju, datu drošību. Atsevišķi esam izcēluši Biežāko jautājumu sadaļu. Ja neatrodat tajā atbildi uz sev interesējošu jautājumu, rakstiet mums: info@smartmedical.lv.

Sadaļā Piedāvājums pirmoreiz publicējam standartizētus piedāvājumus – atbilstoši dažādu iestāžu un ārstu vajadzībām – tos esam izveidojuši Starta, Pamata un Optimālo piedāvājumus. Vairāk par to lasiet atsevišķā ierakstā. Taču, protams, lielām veselības pakalpojumu iestādēm vai organizācijām ar specifiskām vajadzībām, joprojām tiek izstrādāti individuāli risinājumi, kuriem aicinām pieteikties, aizpildot anketu vai sazinoties ar mums pa telefonu 67 615 159.

Klientu pieredzes stāstus, aktuālo nozares informāciju atradīsiet sadaļā Jaunumi. Lai ziņu par jaunāko saņemtu savā e – pastā, aicinām reģistrēties SmartMedical ziņām.   

Visu nepieciešamo kontaktinformāciju atradīsiet sadaļā Kontakti. Ja, iepazīstoties ar saturu, rodas jautājumi, arī – ja pamanāt neprecizitāti, aicinām sazināties, sūtot e-pastu: info@smartmedical.lv.