SmartMedical jaunajiem klientiem turpmāk būs pieejams arī kā standartizēts risinājumus

24. oktobris, 2019

Vērtējot biznesa vajadzības, uzņēmums Blue Bridge Technologies turpmāk jaunajiem klientiem sagatavojis standartizētus risinājuma SmartMedical piedāvājumus. Atbilstoši dažādu iestāžu un ārstu vajadzībām – izveidoti Starta, Pamata un Optimālais piedāvājumi ar konkrētu funkcionalitāti un prognozējamu ikmēneša cenu.

Tas būtiski palīdzēs jaunajiem klientiem orientēties – kāda, vismaz sākotnēji, būtu iestādei piemērotākā funkcionalitāte. Vienlaikus, svarīgi uzsvērt – piedāvājums elastīgi pielāgojams konkrētās klienta specifikai. Katrs jauns klients SmartMedical mēnesi var izmēģināt bez maksas, un ietaupīt līdz par 21%, maksājot par gadu. 

Standarta piedāvājumi
Standarta piedāvājumu Starta paka būs piemērota kādai nelielai speciālistu praksei (piemēram, ārsts un māsiņa), un tā primāri palīdzēs automatizēt vairākus būtiskus ārstu prakses darbības aspektus, tostarp – veikt pacientu pierakstus portālā piearsta.lv, norēķiniem, izmantojot e-Kvīti, kā arī veselības apdrošināšanas polises. Šajā pakā papildus ir nodrošināta sasaiste ar VVIS e-Veselība (gadījumā, ja ārstam/iestādei ir līgums ar to).

Pamata piedāvājums būs piemērots ārstiem-speciālistiem un iestādēm, kurām nepieciešama plašāka, medicīnas iestādei specifiska funkcionalitāte – papildu  Starta piedāvājumā iekļautajiem pierakstiem un norēķiniem, Pamata piedāvājumā iekļauta sasaiste Nacionālo veselības dienesta sistēmām (NVD) un iespēja gatavot un sūtīt talonus, plaša pierakstu funkcionalitāte speciālistu darba laiku un resursu pārvaldībai un uzskaitei, arī – iespēja kārtot pacientu medicīnas lietvedību, saņemt pacientu analīzes rezultātus no laboratorijām tieši SmartMedical sistēmā. 

Optimālā piedāvājuma paka primāri būs piemērota vidējā izmēra ārstniecības iestādei vai speciālistu koppraksei. Tā, pirmkārt, paredz lielāko lietotāju skaitu, bet, otrkārt, iekļauj pilnu ambulatoras iestādes vajadzībām nepieciešamo funkcionalitāti, tajā skaitā – Zāļu Verifikācijas moduli.

Individualizēti risinājumi
Lielām veselības pakalpojumu iestādēm, organizācijām ar specifiskām vajadzībām, tāpat kā līdz šim tiek izstrādāti individuāli risinājumi un SmartMedical tiek pielāgots tieši konkrētās iestādes prasībām. Lai pieteiktu risinājumu savai iestādei, aicinām aizpildīt anketu – sazināsimies ar katru pieteicēju atsevišķi.

Jautājumu gadījumā anketu aicinām aizpildīt arī tiem, kuri jebkura iemesla dēļ nevar izlemt – kuru no piedāvājumiem izvēlēties.