SmartMedical ļauj vairāk laika veltīt pacientiem

25. septembris, 2019

No ierindas pašvaldības poliklīnikas 25 gados “Veselības centrs 4” kļuvis ir par vienu lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm Latvijā ar ievērojamu filiāļu skaitu Rīgā un ārpus tās. Tās izveidotājs, valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds uzsver – panākumus sekmējis komandas darbs, pareiza daudzprofilu ambulatorās un estētiskās medicīnas attīstības prognozēšana un – jaunāko tehnoloģiju izmantošana. Līdzās jaunākās paaudzes diagnostikas un citām mūsdienu medicīnas tehnoloģiju iekārtām, Veselības centrs 4 sava uzņēmuma administratīvai un resursu pārvaldībai izvēlējies vienu no vadošajiem medicīnas risinājumu SmartMedical.

“Kā daudziem, dzīve pirms SmartMedical bija saistīta ar pierakstiem burtnīcās un kladēs – tajās reģistrējām vizītes, pacientu informāciju, visus pierakstus. Šobrīd visas šī informācija ir digitalizēta – pacientu pieraksti, vizītes, norēķini ar pacientiem, apdrošinātājiem, viss administratīvai darbs,” stāsta Māris Rēvalds.

Pēteris Līkums, sertificēts radiologs – diagnosts, uzsver – šī sistēma ļauj mums taupīt laiku, racionalizēt dienas plānojumu, tādējādi vairāk laika tiek veltīts pacientam. Tieši radīt modernu darba vidi, kurā medicīnas profesionāļi katrs savā jomā var strādāt vislabāk un nedomāt par dažādām blakus darbībām, kas kavē ārstniecību, kā svarīgāko ieguvumiem tehnoloģiju risinājumam uzsver arī Māris Rēvalds

Viņš saka: “Mēs šādā veidā ietaupām cilvēkresursu – ārstniecības personu laiku, kas pati lielākā no vērtībām. SmartMedical esam testējuši ilgu laiku un varam būt pārliecināti, ka tā spēj darboties ļoti sarežģītos apstākļos. Veselības centrs 4 ir daudzprofilu multimodulāra iestāde, tajā reālā laikā ir jāspēj darboties daudzos pilsētas punktos, un vienīgi SmartMedical ir spējusi to paveikt.”