LZVO uzsāk iestāžu pieslēgšanu Latvijas Zāļu Verifikācijas Sistēmai

30. oktobris, 2018

Latvijas zāļu verifikācijas organizācija (LZVO) oficiāli paziņoja par to, ka Latvijas zāļu verifikācijas sistēma (LZVS) ir pieslēgta Eiropas zāļu verifikācijas sistēmai produkcijas vidē un zāļu ražotāji jau ir uzsākuši saražoto zāļu drošuma pazīmju augšupielādi sistēmā. Šobrīd visi LZVS potenciālie lietotāji (aptiekas, lieltirgotavas un ārstniecības iestādes) ir aicināti iesniegt pieteikumus LZVO mājas lapā par pieslēgšanos sistēmai neatkarīgi no tā vai ir izvēlēta programmatūra darbam ar sistēmu.

Lai nodrošinātu iestādes pieslēgšanu LZVS un zāļu drošuma pārbaudi, aptieku, lieltirgotavu un ārstniecības iestāžu pārstāvjiem ir nepieciešams veikt šādus soļus:

  • aizpildīt pieteikumu LZVO mājas lapā http://www.lzvo.lv/piesleguma-forma/ un saņemt apstiprinājumu no LZVO;
  • abpusēji parakstīt Vienošanos ar LZVO par Latvijas Zāļu Verifikācijas sistēmas lietošanu;
  • izvēlēties programmatūru / IT risinājumu darbam ar LZVS tiešsaistē;
  • abpusēji parakstīt Vienošanos ar programmatūras izstrādātāju par sistēmas lietošanu tiešsaistei ar LZVS;
  • izveidot lietotāju kontu LZVS sistēmā, nodrošināt un pārbaudīt izvēlēta IT risinājuma savienojumu ar LZVS.

Atgādinām, ka zāļu verifikācija pilnā apmērā jāuzsāk jau 2019. gada 9. februārī. Aicinām nekavēties ar pieteikuma iesniegšanu, jo lietošanai gatava pieslēguma izveide LZVS var aizņemt līdz pat 60 darba dienām!


Ērtākai medikamentu verificēšanai un reģistrēšanai Jūsu SmartMedical sistēma var tikt sasaistīta ar Zaļu Verifikācijas Sistēmu. Lai to izdarītu, lūdzam aizpildīt pieteikumu, un mēs Jums nosūtīsim informāciju par pieslēgšanas kārtību un izmaksam: