SmartMedical: kā pelnīt vairāk? Aicinām uz semināriem 19. un 23. septembrī!

02. septembris, 2019

Gūt lielākus ienākumus ārstniecības iestāde var divos veidos: samazinot izdevumus un palielinot ienākumus. Izvēloties SmartMedical, var panākt abus! Lai uzzinātu, kā – aicinām uz semināriem 19. un 23. septembrī.

Semināra temati:

Pacientu pieraksti, tai skaitā tiešsaistē – pacientu portālā www.piearsta.lv – iespēja palielināt pacientu plūsmu

Pacientu portālā www.piearsta.lv katru mēnesi vidēji 3 000 pierakstu tiek veikti tiešsaistē. Tajā šobrīd reģistrējušies gandrīz 55 000 pacientu. Izmantojot tiešsaistes pierakstu, iestāde būtiski var palielināt apmeklējumu skaitu, ietaupīt administrācijas resursu un atvieglot citus ar pacientu apkalpošanu saistītus ikdienas procesus. Seminārā atbildēsim – kā.

E-kvīts: lētāki norēķini, atvieglota atskaišu veidošana un datu analīze

  1. Pacientu pieraksti, tai skaitā tiešsaistē – pacientu portālā www.piearsta.lv – iespēja palielināt pacientu plūsmu. Pacientu portālā www.piearsta.lv katru mēnesi vidēji 3 000 pierakstu tiek veikti tiešsaistē. Tajā šobrīd reģistrējušies gandrīz 55 000 pacientu. Izmantojot tiešsaistes pierakstu, iestāde būtiski var palielināt apmeklējumu skaitu, ietaupīt administrācijas resursu un atvieglot citus ar pacientu apkalpošanu saistītus ikdienas procesus. Seminārā atbildēsim – kā.
  2. E-kvīts: lētāki norēķini, atvieglota atskaišu veidošana un datu analīze. SmartMedical e-Kvīts risinājums, pirmkārt, ir alternatīva dārgiem kases aparātiem vai papīra kvīšu gramatiņām. Taču, otrkārt, tas, ka informācija par katru darījumu tiek saglabāta elektroniski, būtiski atvieglo tālāku darbu administrācijai, grāmatvedim, pašam ārstam. Automātiska pacienta datu ielasīšana, dažādu atskaišu veidošana ir tikai daži piemēri, par kuriem runāsim seminārā.

Semināri notiks Rīgā (vieta tiks precizēta):

19. septembrī, 16:00
23. septembrī, 11:00

Dalība seminārā ir bez maksas, taču tam jāreģistrējas, aizpildot anketu:

Apstiprinājumu nosūtīsim uz Jūsu norādīto e-pasta adresi!

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām, mēs konkrētus Jūsu personas datus ievācam, lai nodrošinātu Jūsu dalību seminārā, kā arī nodrošinātu pasākuma redzamību un publicitāti, informētu par to citus interesentus.

Jūsu personas dati tiks ievākti šādiem pasākuma nolūkiem:

  • semināra dalībnieku pieteikuma apstrādei
  • nolūkā atbildēt uz informācijas pieprasījumiem un nodrošinātu komunikāciju
  • pasākumu organizēšanai un publicitātei
  • statistikas vajadzībām, lai analizētu rādītājus, kuri palīdzētu mums turpmāku pasākumu plānošanu

Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Ar savu ierašanos pasākumā, Jūs sniedzat piekrišanu savu personas datu apstrādei.