Vebinārs: SmartMedical e-Kvīts

28. februāris, 2019

Aizvadītā gada nogalē, kā vēstīts mūsu iepriekšējā bloga ierakstā Kases čeks vai e-kvīts par sniegtajiem medicīnas pakalpojumiem?, tika pieņemti MK grozījumi par elektroniski sagatavotām kvītīm. Pēc VID teiktā, tās būtiski atvieglos ikdienas darbu ar darījumu apliecinošiem dokumentiem veselības aprūpes sniedzējiem un mazinās birokrātisko slogu – daļēji vai pilnībā aizstājot kases čekus. 

Taču, ieviestās izmaiņas paredz izrakstītās e-Kvītis atsevišķi deklarēt VID EDS sistēmā, kas rosinājis bažas un diskusijas veselības aprūpes profesionāļu vidū – vai jaunā kārtība nekļūs par papildus administratīvo slogu ikdienas darbā ar dokumentāciju? Īpaši gadījumos, kad viens darbinieks aizpilda veidlapas e-Veselības sistēmā un atbild par norēķiniem starp pacientu un medicīnas iestādi.

e-Kvīts: papildus slogs vai iespēja citādi organizēt savu darbu un atvieglot medicīnisko norēķinu pārvaldi?

Lai rastu atbildi uz šo jautājumu, kliedētu medicīnas profesionāļu neskaidrības un piemeklētu tieši Jums atbilstošāko risinājumu ikdienas norēķinu pārvaldei, mēs, SmartMedical komanda, šobrīd aktīvi strādājam pie jauna vebināra.

Tā laikā mēs atbildēsim uz Jūsu jautājumiem par eKvīts ieviešanu un pielietojumu ikdienā, ņemot par pamatu mūsu pieredzi sadarbībā ar VID EDS sistēmas uzturētājiem un intensīvo darbu pie VID EDS funkcionalitātes piesaistes SmartMedical sistēmai.

Vebināra laikā iepazīstināsim Jūs arī ar mūsu risinājumu ikdienas norēķinu uzskaites sakārtošanai, atbilstoši jaunākajiem MK normatīviem: SmartMedical e-Kvīts funkcionalitāti.

Viena no SmartMedical sistēmas stiprajām pusēm vienmēr bijusi norēķinu darījumu uzskaite un pārvalde, kas ikdienā būtiski atvieglo darbu neskaitāmām ārstniecības aprūpes iestādēm un ārstu praksēm, ļaujot veikt uzskaitīt un kontrolēt visa veida norēķinus ar pacientiem, valsti un veselības apdrošinātājiem.

Jaunā e-Kvīts funkcionalitāte SmartMedical sistēmā iekļaus:

  • Valsts Ieņēmumu Dienestā piešķirtu e-kvīts numuru reģistrēšanu;
  • elektronisku e-kvīšu sagatavošanu, ievērojot pacientu pierakstus un sniegto pakalpojumu informāciju, ko uzskaita sistēma par katru pacientu;
  • kases atskaišu saņemšanu par dienas apgrozījumu, naudas plūsmām un naudas atlikumiem,
  • ceturkšņa atskaišu veidošanu par izlietotiem numuriem iesniegšanai VID EDS sistēmā.

SmartMedical vebināra laikā Jums būs iespēja novērtēt mūsu izstrādāto risinājumu darbībā, iepazīties ar tā priekšrocībām un izvērtēt potenciālos ieguvumus no sistēmas ieviešanas savā ikdienas darbā.

Lai mūsu vebinārs būtu pēc iespējas daudzpusīgāks un informatīvāks, mēs aicinām veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējus jau šodien uzdot interesējošos jautājumus un reģistrēties vebināram, rakstot mums uz info@smartmedical.lv

Informāciju par vebināra norises datumu, laiku un linku tiešraidei Jūs tuvākajā laikā saņemsiet formā norādītajā e-pastā. Paldies par Jūsu interesi!

Cita vīzija par šo tēmu:

07.02.2019 https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/gimenes-arstiem-jauns-administrativais-slogs-ministrija-pagaidam-nedoma-to-atcelt.a308537/